ABC decoupage


Cena regularna: 150 zł


Lokalizacja: Poznań, ul. Grunwaldzka 111 (mapa)
Instruktorka: Katarzyna Stobrawa
Termin: 19.09.2020 (sobota), godzina 10:00-15:30


Serdecznie zapraszam na kilkugodzinny kurs decoupage, w którym podzielę się moją wiedzą i doœwiadczeniem w tej technice. Warsztat jest przeznaczony dla osób początkujących, opowiem o potrzebnych preparatach, pokażę przykładowe prace. W trakcie zajęć ozdobimy trzy przedmioty: drewnianą deseczkę, drewniane pudełko na drobiazgi oraz zegar z mdf-u.
Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych preparatch do decoupage, wszystkie materiały są w cenie kursu, a wykonane prace uczestnik zabiera do domu.
W trakcie kursu nauczymy się przyklejać serwetki, postarzać i zabezpieczać pracę, prawidłowo komponować motywy. Dowiemy się również jak wykonać spękania jednoskładnikowe i wzbogacić pracę poprzez zastosowanie szablonów i stempli.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych materiałach przeznaczonych do decoupage. Wszystkie potrzebne produkty wliczone są w cenę kursu.W trakcie warsztatów zapewniamy kawę, herbatę oraz mały słodki poczęstunek.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie pod adresem e-mail: kasia@stonogi.pl. Wszelkich informacji udzielamy takze pod numerem telefonu 609 486 201. Maksymalna wielkość grupy wynosi 14 osób. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!!!