MINI PLENER NA GRUNWALDZKIEJ -
intensywnie, twórczo i na luzie!


Cena: 190 zł


Lokalizacja: Poznań, ul. Grunwaldzka 111 (mapa)
Instruktorki: Katarzyna Stobrawa, Adrianna Chomyk
Termin: 22.08.2019 (sobota), godzina 16:00-21:00

Serdecznie zapraszamy na kreatywny plener na Grunwaldzkiej - uczestnicy wezmą udział w dwóch warsztatach Home decorations. W letniej atmosferze zielonego ogródka spotkamy się, by tworzyć, poznać, pogadać i generalnie miło spędzić czas w miłej i twórczej zarazem atmosferze!

Warsztaty są absolutnie dla każdego - będą tak prowadzone, aby mógł wziąć w nich udział każdy, bez względu na doświadczenie i stopień zaawansowania . Nie samym tworzeniem człowiek żyje, więc na przywitanie czekać będzie aperol, w trakcie trwania dostępne będą przekąski. Ponadto dla każdego uczestnika przygotowaliśmy małą niespodziankę – prezent. Warsztaty odbędą się w bardzo przyjemnym ogrodzie przy naszej pracowni na Grunwaldzkiej.


(kliknij, żeby powiększyć)

Rozkład jazdy:

16.00-17.50 Skrzynka z ważką - na kwiaty, zioła (lub cokolwiek innego dla niej wymyślisz!).
Wykonamy postarzaną skrzynkę, z papierem ryżowym, woskami i dekorami. Wykorzystamy szablony, masy oraz foremki. Oj, będziemy brudzić palce! (spokojnie, do Waszej dyspozycji jak zawsze jest również łazienka!)


(kliknij, żeby powiększyć)

18.00 -19.50 – Rustykalny domek
Podczas kursu samodzielnie ozdobimy herbaciarkę - domek nadając jej rustykalnego wyglądu. Nauczymy się jak otrzymać efekt desek na gładkiej powierzchni, będziemy postarzać oraz zbudujemy kompozycję z kwiatów i mchu.


(kliknij, żeby powiększyć)

20.00-21.00 – U nas nie wyganiamy, gdy tylko skończą się warsztaty! Wszystkich chętnych zapraszamy na swobodne powarsztatowe pogaduchy, połączone z wymianą doświadczeń.Koszt udziału w całości wydarzenia to 190 zł. Wszystkie niezbędne materiały są w cenie, pracujemy tylko na profesjonalnych preparatach. Min. Liczba uczestników 8, max 16.

PS. Ponieważ wydarzenie jest z gatunku plenerowych, bierzemy również pod uwagę możliwość niepogody (a kysz!). Jeśli okaże się, że za oknem jest ulewa, to po prostu popracujemy w środku, w pracowni, zielony ogród podziwiając za oknem.
Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie pod adresem e-mail: kasia@stonogi.pl. Wszelkich informacji udzielamy takze pod numerem telefonu 609 486 201. Maksymalna wielkość grupy wynosi 16 osób. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!!!