Wakacyjne wspomnienia
- warsztat albumowy


Cena regularna: 150 zł


Lokalizacja: Poznań, ul. Grunwaldzka 111 (mapa)
Instruktorka: Adrianna Chomyk
Termin: 24.08.2019 (sobota), godzina 10:00 (czas trwania: ok. 4 godziny)

W trakcie kursu wykonamy album w utrzymany w wakacyjnym klimacie, po brzegi wypełniony dodatkami. Okładkę pokrytą płótnem ozdobimy za pomocą tekturek, papierów do scrapbookingu z wakacyjnych kolekcji Mintay Papers, past satynowych, szablonów oraz mgiełek Daily Art. Dodatkowe wkładki ozdobimy mediowo i wykorzystując stemple. Od siebie dodamy do baz kilka flapek, opaskę na maty (belly band) i rozkładaną książeczkę.

Zapewniamy wszystkie materiały w cenie kursu. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych materiałach przeznaczonych do scrapbookingu, każdy uczestnik otrzyma swój zestaw papierów oraz bardzo elegancką, gotową bazę albumową z płócienną okładką. W trakcie kursu można wykonać album „campingowy” lub „plażowy”. Przy zgłoszeniu prosimy o wybranie zestawu, nie będzie już takiej możliwości w dniu kursu - jest to związane z tym, że wcześniej musimy przygotować zestawy!


W trakcie warsztatów zapewniamy kawę, herbatę oraz mały słodki poczęstunek.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie pod adresem e-mail: kasia@stonogi.pl. Wszelkich informacji udzielamy takze pod numerem telefonu 609 486 201. Maksymalna wielkość grupy wynosi 16 osób. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!!!