O NASINSTRUKTORKIWARSZTATYGALERIAREGULAMIN
ARCHIWUMSKLEP INTERNETOWY

Osoby zainteresowane udziałem w naszych warsztatach prosimy kierować zgłoszenia na adres e-mail: kasia@stonogi.pl. Wszelkich informacji udzielamy także pod numerem telefonu 609 486 201. Maksymalna wielko¶ć grupy wynosi 16 osób. O pierwszeństwie decyduje kolejno¶ć zgłoszeń.

Prowadzone przez nas warsztaty organizujemy w naszej pracowni, w grupach maksymalnie 16-osobowych (minimum to 4 osoby), zarówno w wyznaczonych przez nas terminach, na które przyjmujemy zapisy indywidualne (aktualny harmonogram takich warsztatów dostępny jest w zakładce WARSZTATY), jak i w terminach uzgadnianych z Wami, jeśli zbierze się i sama zorganizuje grupa minimum 5 osób.

Na życzenie istnieje także możliwość zorganizowania warsztatów indywidualnych oraz warsztaty wyjazdowe.

Z przyjemnością podejmiemy także współpracę z urzędami pracy, szkołami, przedszkolami, a także wszelkimi innymi instytucjami zainteresowanymi organizacją prowadzonych przez nas warsztatów kreatywnych, zarówno dla dorosłych (na koncie mamy m.in. warsztaty prowadzone dla grup przedszkolanek, nauczycielek i bezrobotnych w ramach ich aktywizacji zawodowej), jak i dzieci (zorganizowanym grupom szkolnym polecamy nasz program KREATYWNA SZKOŁA - patrz poniżej).

Informujemy, że jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.30/00171/2010. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Nie trzeba być zawodowym artystą, by pięknie dekorować przedmioty. To naprawdę nie banał!

Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę profesjonalnie prowadzonych warsztatów kreatywnych, na różnym stopniu zaawansowania, począwszy od decoupage, poprzez scrapbooking i szeroko pojęte mixmedia, a skończywszy na innych technikach, mniej może popularnych, ale na pewno nie mniej efektownych, pozwalających zrobić "coś" z niczego, kreatywnie spędzić wolny czas, zadziwić bliskich, a przy odrobinie samozaparcia nieco nawet na tym zarobić (nie wierzycie? zerknijcie na najpopularniejszy w Polsce portal aukcyjny, jak dużo jest tam gotowych wyrobów z filcu czy zdobionych w technice decoupage... stworzonych bynajmniej nie przez artystki, a przez zwykłe kobiety, takie jak Wy)

 Program "KREATYWNA SZKOŁA"

Z myślą o uczniach szkół przygotowaliśmy program "Kreatywna Szkoła", mający na celu zaznajomienie ich z nowoczesnymi technikami plastycznymi: decoupage i scrapbookingu. W ramach programu zapraszamy klasy lub kółka plastyczne wraz z wychowawcą na podstawowe warsztaty decoupage lub scrapbookingu. Oferta obowiązuje w godzinach pracy naszej pracowni (10:00-18:00). Czas trwania pojedynczych warsztatów to ok. 2 godziny lekcyjne. Maksymalna liczebność grupy: 20 osób. Koszt: 15 zł od osoby (w cenie tej zawarte są wszelkie potrzebne materiały) dla grup powyżej 10 osób. Przy grupach mniej licznych koszt wynosi 20 zł od osoby. Podczas warsztatu decoupage ozdobiony zostanie przedmiot z surowego drewna. W trakcie warsztatów scrapbookingu wykonamy kartkę okolicznościową lub ozdobimy zdjęcie (zdjęcia przynoszą uczestnicy). Wykonane prace stają się oczywiście własnością ich twórców!

Zachęcamy nauczycieli do wyjścia poza kanon tradycyjnych technik plastycznych. Przekonajcie się, że decoupage i scrapbooking nie są trudne, a ich efekt może być naprawdę imponujący. Zamiast kolejnej wizyty w Multikinie wpadnijcie do nas na Grunwaldzką 111 :-)Katarzyna Stobrawa
kasia@stonogi.pl
609 486 201