Perełki w płynie

Niezawodne perełki w płynie - idealnie okrągłe i wypukłe

Perełki w płynie - czym są, jak ich używać?

Mówiąc krótko, są to gęste farby akrylowe sprzedawane zawsze w buteleczkach z aplikatorem i zawierające w swoim składzie składniki, które zapobiegają rozlaniu się pojedyńczej kropli takiej farby. Idealne perełki w płynie zachowują po aplikacji wypukły, półokrągły kształt i w takiej formie zasychają, tworząc imitację prawdziwej perły. Swoje zastosowanie znajdują w bardzo szerokim zakresie aplikacji hobbystycznych i profesjonalnych, począwszy od scrapbookingu i ręcznego wyrobu kartek, poprzez klasyczny decoupage i dekoracje home decor, na zaawansowanych pracach mixed media kończąc. Perełki w płynie najlepiej aplikować na podłoża porowate (drewno, papier), przed ich ewentualnym lakierowaniem (lakierowanie zwiększa poślizg podłoża, co może powodować rozlewanie nałożonej kropli).

Podkategorie

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

 • 0 Review(s)

  Perełki w płynie Daily ART, glossy blue - błyszczące niebieskie, 25 ml

  Cena podstawowa 7,64 zł Cena 2,29 zł -70%

  Perełki w płynie o bardzo wszechstronnym zastosowaniu dekoracyjnym, doskonale sprawdzą się np. w projektach decoupage, scrapbooking. Kolor - niebieskie błyszczące. Producent Daily Art. Pojemność 25 ml. Buteleczka z wygodnym aplikatorem.

 • 0 Review(s)

  Perełki w płynie Daily ART, glossy chocolate - błyszczące czekoladowe, 25 ml

  Cena podstawowa 7,64 zł Cena 2,29 zł -70%

  Perełki w płynie o bardzo wszechstronnym zastosowaniu dekoracyjnym, doskonale sprawdzą się np. w projektach decoupage, scrapbooking. Kolor -czekoladowe błyszczące . Producent Daily Art. Pojemność 25 ml. Buteleczka z wygodnym aplikatorem.

 • 0 Review(s)

  Perełki w płynie Daily ART, pearl black - czarne perłowe, 25 ml

  Cena podstawowa 7,64 zł Cena 2,29 zł -70%

  Perełki w płynie o bardzo wszechstronnym zastosowaniu dekoracyjnym, doskonale sprawdzą się np. w projektach decoupage, scrapbooking. Kolor - czarne perłowe. Producent Daily Art. Pojemność 25 ml. Buteleczka z wygodnym aplikatorem.

 • 0 Review(s)

  Perełki w płynie Daily ART, pearl blue - perłowe niebieskie, 25 ml

  Cena podstawowa 7,64 zł Cena 2,29 zł -70%

  Perełki w płynie o bardzo wszechstronnym zastosowaniu dekoracyjnym, doskonale sprawdzą się np. w projektach decoupage, scrapbooking. Kolor - perłowe niebieskie. Producent Daily Art. Pojemność 25 ml. Buteleczka z wygodnym aplikatorem.

Produkt dodany do porównania