Media do spękań - crackle

Media do spękań, spękacze jednoskładnikowe i dwuskładnikowe w sklepie decoupage

Jak używać preparatów do spękań w pracach decoupage?

Aplikacja preparatów do spękań jednoskładnikowych nie powinna przysparzać kłopotów, należy jedynie pamiętać o kolejności nanoszenia warstw farby i samego medium. Trochę inaczej jest z preparatami do spękań dwuskładnikowych, które czasami lubią płatać figle. Nie należy jednak się poddawać i starać się jak najlepiej poznac z używanem preparatem. Czasami różnią się one swoimi właściwościami (np. niezbędna grubość nakładanej warstwy, szybkość suszenia), ale po bliższym poznaniu wszystkie one pięknie działają i cieszą nasze oczy.

Więcej o sposobie aplikacji mediów do spękań dowiecie się tutaj: jak stosować spękania jednoskładnikowe, jak stosować spękania dwuskładnikowe

Spękania spękaniom nierówne

W zależności od sposobu nakładania, ale i samego preparatu, uzyskane spękania moga się między sobą różnić. Przykładem mogą być spękania dwuskładnikowe Daily Art, produkowane w trzech odmianach: spękania małe o bardzo drobnej siateczce, spękania duże o siateczce większej i grubszej oraz niesamowite spękania porcelanowe Web, dające efekt bardzo cieniutkich, porcelanowych jakby spękań o dużych polach.

Podkategorie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkt dodany do porównania