Filtruj według

Blog Categories

Blog Categories

FORMY 3D

Formy do odlewów gipsowych i formy silikonowe pozwalają na uzyskanie bardzo zróżnicowanych dekorów gotowych do dalszego ozdabiania i wykorzystania w projektach handmade. Niezależnie od tego czy tworzysz prace decoupage, scrapbooking czy potrzebujesz odlew do jeszcze innych zastosowań, w naszej ofercie foremek znajdziesz coś dla siebie, jednocześnie zaopatrując się w pastę lub masę najlepsządo Twoich celów.

Podkategorie

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji

Aktywne filtry

 • 0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,87 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce tło zbudowane z mieszanych elementów np. damask czy arabska. Po przygotowaniu odlewu należy przykleić go na ozdabianą powierzchnię - stanowi oryginalny i bardzo efektowny sposób przygotowywania powierzchni w projektach mixed media i nie tylko. Format A5. Producent Stamperia.

 • 0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,87 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce motyw serca z mixmediowymi kleksami, plamami i tłami. Po przygotowaniu odlewu należy przykleić go na ozdabianą powierzchnię - stanowi oryginalny i bardzo efektowny sposób przygotowywania powierzchni w projektach mixed media i nie tylko. Format A5. Producent Stamperia.

 • 0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,38 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce motyw gorsetu na tle ręcznego pisma i steampunkowego tła z trybikami. Po przygotowaniu odlewu należy przykleić go na ozdabianą powierzchnię - stanowi oryginalny i bardzo efektowny sposób przygotowywania powierzchni w projektach mixed media i nie tylko. Format A5. Producent Stamperia.

 • 0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,38 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce motyw piórka na tle ręcznego pisma. Po przygotowaniu odlewu należy przykleić go na ozdabianą powierzchnię - stanowi oryginalny i bardzo efektowny sposób przygotowywania powierzchni w projektach mixed media i nie tylko. Format A5. Producent Stamperia.

 • 0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,38 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce znajdziecie motywy związane z upływającym czasem - zegary, zębatki i trybiki. Po przygotowaniu odlewu należy przykleić go na ozdabianą powierzchnię - stanowi oryginalny i bardzo efektowny sposób przygotowywania powierzchni w projektach mixed media i nie tylko. Format A5. Producent Stamperia.

 • 0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,38 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. NA foremce m.in. ręczne pismo, dwa motyle i ważka. Po przygotowaniu odlewu należy przykleić go na ozdabianą powierzchnię - stanowi oryginalny i bardzo efektowny sposób przygotowywania powierzchni w projektach mixed media i nie tylko. Format A5. Producent Stamperia.

 • 0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,38 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce motyw koronkowej serwetki i dwie dodatkowe koronki. Po przygotowaniu odlewu należy przykleić go na ozdabianą powierzchnię - stanowi oryginalny i bardzo efektowny sposób przygotowywania powierzchni w projektach mixed media i nie tylko. Format A5. Producent Stamperia.

 • 0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,38 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce wzór damask - klasyczna tapeta w epoce wiktoriańskiej. Po przygotowaniu odlewu należy przykleić go na ozdabianą powierzchnię - stanowi oryginalny i bardzo efektowny sposób przygotowywania powierzchni w projektach mixed media i nie tylko. Format A5. Producent Stamperia.

 • 0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,87 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce wzór imitujący portugalskie płytki azulejos - bardzo popularną w Portugalii ozdobę domów. Po przygotowaniu odlewu należy przykleić go na ozdabianą powierzchnię - stanowi oryginalny i bardzo efektowny sposób przygotowywania powierzchni w projektach mixed media i nie tylko. Format A5. Producent Stamperia.

 • Forma do mas strukturalnych A5 Stamperia, Imagine Art napisy
  • Nowy
  0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,38 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce artystyczny miszmasz - fragmenty rękopisów, liść paproci, kwiaty, kleksy, napisy. Format A5. Producent Stamperia.

 • Forma do mas strukturalnych A5 Stamperia, Imagine Muzyka nuty
  • Nowy
  0 Review(s)

  Foremka A5 do mas...

  Cena 11,38 zł

  Forma do wielkopowierzchniowych odlewów z mas lub past strukturalnych. Na foremce motywy muzyczne, nuty, napisy, ornamenty. Format A5. Producent Stamperia.

Produkt dodany do porównania