Blog Categories

Blog Categories

PRZEDMIOTY DO OZDABIANIA

Bazy do decoupage - przedmioty do ozdabiania

Aby móc wyżywać się kreatywnie, ozdabiać w technice decoupage, konieczne są bazy do ozdabiania. Tak naprawdę, w technice decoupage ozdobić można wszystko, nawet meble lub ściany, jednak najczęściej wykorzystuje się do tego celu specjalnie wytworzone przedmioty z surowego drewna, płyt HDF lub MDF, styropianu, plastiku, szkła czy tektury. W większości przypadków wystarczy zwykły klej i farba akrylowa, aby zacząć wielką przygodę z rękodziełem, trudniejsze powierzchnie, jak szkło czy porcelana wymagają trochę więcej przygotowania. W ofercie sklepu ukierunkowanego na decoupage nie może zabraknąć przedmiotów do ozdabiania, stworzonych specjalnie w tym celu, zarówno tych, które łączą dekoracyjność z pragmatyzmem i możliwością wykorzystania ich w codziennym życiu (różnego typu pudełka i szkatułki drewniane, chusteczniki ze sklejki, zegary z MDF, herbaciarki, ramki itp.), jak i przedmioty typowo dekoracyjne, związane z konkretnymi świętami (bombki akrylowe, jajka styropianowe) oraz świetne na każdą okazję (tabliczki ze sklejki lub MDF, serca i inne kształty ze styropianu lub akrylu,). Po ozdobieniu przedmioty staną się wyjątkowymi i niepowtarzalnymi dekoracjami Waszych mieszkań, świetnymi, spersonalizowanymi prezentami na każdą okazję, również na Ślub, Chrzest czy Pierwszą Komunię. Wszystkie przedmioty z naszej oferty doskonale nadają się nie tylko do ozdabiania metodą decoupage, ale również w dowolny inny sposób. Czasami wystarczy przedmiot tylko zabejcować, zeby wydobyć piękno słojów drewna, a wszelkie dekoracje świetnie wychodzą przy zastosowaniu bogactwa materiałów do scrapbookingu.

Podkategorie

 • MDF/HDF

  Czy wiecie, że produkty z MDF i HDF to świetna baza do ozdabiania w technice decoupage? Powstają z nich nie tylko niedrogie proste tabliczki i płaskie kształty (serca, tagi), ale również bardzo dekoracyjne przedmioty użytkowe - pojemniki, herbaciarki, zegary czy wieszaki. W naszym sklepie znajdziecie szeroką ofertę produktów MDF i HDF polskich i zgranicznych producentów, od najmniejszych dekorów, świetnych w scrapbookingu, po pełnowymiarowe pudełka i skrzynki.

 • Sklejka
 • Styropian
 • Surowe drewno do...

  Drewno do decoupage - użytkowe i dekoracyjne

  Przedmioty z surowego drewna to jeden z najwdzięczniejszych materiałów do ozdabiania techniką decoupage. Najczęściej stosuje się tu drewno drzew iglastych (sosna, jodła), a także buka. Przepięknie udekorowane drewniane szkatułki, skrzynki czy drewniane zegary mogą z miejsca stać się najbardziej przykuwającym uwagę gości obiektem naszego mieszkania, wnosząc do niego ciepło i "duszę" ręcznie zdobionego przedmiotu. Drewniane przedmioty są świetnymi bazami do decoupage - doskonale dają się malować farbami akrylowymi i bejcami, świetnie współpracują z klejami do decoupage, a ich naturalne piękno i układ słojów drewna znakomicie podkreślają urodę motywów wydartych z serwetek lub papierów ryżowych. Drewno jest znakomitym materiałem, z którego zdolny stolarz jest w stanie stworzyć wszystko. Miniaturowe szkatułeczki, pełne szufladek toaletki lub finezyjnie wycinane dekory, co tylko sobie wymarzysz, aby stało się bazą dla Twojego decoupage.

  .

  Drewniane pudełko ozdobione decoupage

  Autorka pracy: Beata Szymańska, zobacz cały wpis na naszym blogu

 • Inne

Jest 472 produktów.

Pokazano 1-12 z 472 pozycji

Aktywne filtry

Produkt dodany do porównania