Blog Categories

Blog Categories

PRZEDMIOTY DO OZDABIANIA

Co by tu dzisiaj ozdobić? Takie pytania kłębią się w głowie niejednej fanki decoupage czy scrapbookingu. Odpowiedź na nie znajdziecie w naszej ofercie - obejmującej dziesiątki przedmiotów do ozdabiania: w tym pudełka i pojemniki z surowego drewna, chusteczniki ze sklejki i drewna, podkładki kuchenne i herbaciarki, tabliczki i zegary z MDF i HDF, bombki i jajka styropianowe i akrylowe, a także wiele innych.

Podkategorie

  • MDF/HDF

    Czy wiecie, że produkty z MDF i HDF to świetna baza do ozdabiania w technice decoupage? Powstają z nich nie tylko niedrogie proste tabliczki i płaskie kształty (serca, tagi), ale również bardzo dekoracyjne przedmioty użytkowe - pojemniki, herbaciarki, zegary czy wieszaki. W naszym sklepie znajdziecie szeroką ofertę produktów MDF i HDF polskich i zgranicznych producentów, od najmniejszych dekorów, świetnych w scrapbookingu, po pełnowymiarowe pudełka i skrzynki.

  • Sklejka
  • Styropian
  • Surowe drewno do...

    Przedmioty z surowego drewna to jeden z najwdzięczniejszych materiałów do ozdabiania techniką decoupage. Najczęściej stosuje się tu drewno drzew iglastych (sosna, jodła), a także buka. Przepięknie udekorowane skrzynie, szkatuły czy drewniane zegary mogą z miejsca stać się najbardziej przykuwającym uwagę gości obiektem naszego mieszkania, wnosząc do niego ciepło i "ducha" ręcznie wykonanego przedmiotu.

  • Inne

Jest 548 produktów.

Pokazano 1-12 z 548 pozycji

Aktywne filtry

Produkt dodany do porównania