KARTY PODARUNKOWE

Karty podarunkowy - vouchery zakupowe o różnej wartości to idealny prezent, którym możesz zarówno obdarować inną, bliską Ci osobę, jak i poprosić bliskich o taki prezent dla Ciebie. Obdarowujący, który nie zawsze przecież musi znać się na decoupage czy scrapbookingu, unika zakupu prezentu niepraktycznego lub chybionego, natomiast osoba obdarowana zyskuje swobodę wyboru produktów, które są zgodne z jej gustem i zaporzebowaniem.

Nasze karty podarunkowe zaopatrzone są w unikalny kod, który należy wpisać podczas składania zamówienia internetowego. Kwota zakupow pomniejszana jest o wartość bonu.

Vouchery zakupowe - karty podarunkowe możemy wysłać w wersji elektronicznej (kupujący nie ponosi wtedy żadnych dodatkowych kosztów i sam drukuje przysłany plik) jak i tradycyjnie (koszt wysyłki wg tabeli). Karta może być wystawiona na konkretną osobą (prosimy wtedy o odpowiednią informację) lub bezosobowo.

Uwaga! Nie dokonujemy zwrotów nie wykorzystanej kwoty! Zakupy przekraczające wartość bonu, realizujemy po dokonaniu dopłaty brakującej sumy.

Podkategorie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkt dodany do porównania