Boże Narodzenie

Świąteczne produkty do decoupage i scrapbookingu - Boże Narodzenie - oferta sklepu

Mamy wszystko czego potrzebujesz do przygotowania własnych dekoracji świątecznych. Przystrój dom dokładnie tak jak lubisz! Wykorzystując techniki decoupage i scrapbookingu przygotuj najpiękniejsze bombki, w niepowtarzalny sposób ozdób stół i wręczane najbliższym prezenty. Zaczaruj ten okres tak, aby magii świąt wystarczyło na cały rok!

Podkategorie

 • Bombki i bazy do bombek

  Nie ma prawdziwych Świąt bez choinki, nie ma choinki bez bombek! W naszej ofercie znajdziesz akrylowe i styropianowe bazy do bombek, sztuczny śnieg i makiety, dzięki którym Twoje bombki staną się jedyne w swoim rodzaju. Udekoruj choinkę tak jak chcesz, bez kompromisów! Decoupage i scrapbooking sprawiają, że wszystko staje się możliwe.

 • Papiery i serwetki do...

  Wyjątkowe papiery i serwetki do decoupage w klimacie Bożego Narodzenia pozwolą Ci przygotować świąteczny wystrój domu dokładnie tak jak lubisz. Nie pozwól żeby Twoje Święta urządzali producenci z Chin. Weź sprawy w swoje ręce i oczaruj najbliższych!

 • Świąteczne papiery do...

  Nawet najpiękniej napisane życzenia świąteczne najlepiej będą się prezentować się na kartkach własnoręcznie przygotowanych i ozdobionych. Warto o tym papiętać, tym bardziej, że jeszcze nigdy nie było to tak proste. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze, fantastyczne kolekcje papieru do scrapbookingu, zaprojektowane specjalnie na Boże Narodzenie i Święta.

 • Tekturki świąteczne

  Tekturowe, misternie wycięte dekory nie tylko do scrapbookingu - tutaj wyłącznie motywy na Boże Narodzenie. Z ich pomocą upiększysz swoją świąteczną kartkę, udekorujesz prezent, przygotujesz ozdobę na choinkę lub kominek. Sprawdź przebogatą ofertę najlepszych polskich producentów. Nasz sklep zaopatrują Wycinanka i Scrapiniec.

 • Dekoracje świąteczne

  Boże Narodzenie to okres na który warto specjalnie się przygotować. Zmień swój dom na Święta. Udekoruj go samodzielnie, wykorzystując bogactwo dekoracji dostępnych w ofercie naszego sklepu i możliwości jakie dają techniki decoupage i scrapbookingu. Przygotuj dekoracje pomieszczeń - kuchni i jadalni, Ozdób schody i korytarze, pokój dzieci i wystrój zewnętrzny. Zaczaruj Święta we własnym domu!

 • Szablony, stemple i...

  Szablony, stemple, formy 3D i wykrojniki zaprojektowane specjalnie po to, aby uprzyjemnić Twoje Święta Bożego Narodzenia i ułatwić samodzielne przygotowanie pięknych ozdób i opakowań prezentów. Szukasz pięknych śnieżynek, niebanalnych Mikołajów, dekoracji dzięki którym Twoje bombki i ozdoby świąteczne nabiora charakteru? Sprawdź naszą ofertę!

 • Media i farby - w...

  Jak nadać prawdziwy świąteczny charakter naszym bombkom i świątecznym dekoracjom? Z pomocą przychodzą media, dzięki którym Wasze projekty uzyskają prawdziwie zimowy wygląd. Nie tylko farby do efektu szronu i pasty śniegowe, ale również inne media znakomicie ułatwią uzyskanie pożądanego efektu. Wszystko co potrzeba znajdziesz u nas.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkt dodany do porównania