Filtruj według

Blog Categories

Blog Categories

Media do decoupage

Media do decoupage w sklepie Stonogi.pl: kleje, lakiery, podkłady, pasty, media do spękań i postarzeń

Nie ważne czy swoją przygodę z decoupage dopiero rozpoczynasz, czy jesteś już wytrawnym wygą, w naszym sklepie zaopatrzysz się w media niezawodne, sprawdzone i świetnie działające. Kleje, lakiery, spękacze i pasty strukturalne nie mają przed nami tajemnic. Zapraszamy na zakupy w dobrej cenie i z gwarancją jakości - w razie problemów pomożemy i doradzimy.

Podkategorie

 • Kleje do decoupage

  Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz odpowiedni dla siebie klej do decoupage. Wszystkie kleje, które mamy w ofercie zostały przez nas wielokrotnie sprawdzone i sami ich używamy od lat, to kleje o idealnej konsystencji i doskonałych właściwościach. Nie trać czasu na eksperymenty i rozcieńczanie wodą nieodpowiednich zamienników - to tylko pozorna oszczędność. A decoupage to technika wymagająca precyzji i nie cierpiąca kompromisów. Stamperia, Pentart, Daily Art - to marki znane od lat i gwarantujące najwyższą jakość.

 • Lakiery

  Dobór odpowiedniego lakieru w decoupage to krok ostatni, ale równie ważny jak poprzednie. Tylko używając sprawdzonych i przeznaczonych do tej techniki lakierów będziesz mieć gwarancję, że naniesiona wcześniej farba się nie zważy, a po latach Twoja praca nie stanie się żółta. Lakiery do decoupage służą nie tylko do zabezpieczenia powierzchni, ale również wyrównania płaszczyzny po przyklejeniu serwetki lub papieru. W naszej ofercie znajdziesz każdy rodzaj lakieru - błyszczące, matowe i satynowe, wodne i poliuretanowe, uniwersalne i o podwyższonej odporności.

 • Efekt spękań - crackle

  Techniki postarzania - efekty retro, vintage, shabby

  Idealne przyklejenie papierowego motywu (polecamy dedykowane kleje do decoupage) i odpowiedni wybór tła (w miarę możliwości i umiejętności cieniowanego) to podstawy techniki decoupage, w miarę jednak nabywania wprawy, przychodzi moment, w którym chcemy, żeby nasze prace nie kłuły w oczy nowością i trochę sztucznym wyglądem i dochodzimy do decyzji, że aby uczynić ich wygląd bardziej naturalnym i efektownym, przydałoby się je w kontrolowany sposób postarzyć. Metod postarzania jest kilka, od najprostszego efektu shabby (przecierka), poprzez różnego rodzaju rustykalne patynowania, na bardzo efektownych spękaniach (crackle) skończywszy. Tutaj skupimy się na tych ostatnich, podpowiemy jakich spękań użyć w celu otrzymania zakładanego efektu, jak je wykonać poprawnie i jak je kontrolować.

  Efekt spękań (crackle) - przegląd dostępnych mediów

  Efekt spękań (crackle) jest jedną z najbardziej efektownych i popularnych technik postarzania dekorowanych powierzchni. Posługując się różnymi rodzajami mediów i wypełnień nasze spękania mogą być mniej lub bardziej regularne, krótsze lub dłuższe, cieńsze lub grubsze, a także w różny sposób wypełnione.

 • Podkłady, transfery i...

Jest 120 produktów.

Pokazano 1-12 z 120 pozycji

Aktywne filtry

Produkt dodany do porównania