Pomysł na prezent

Prezenty dla kratywnych - zestawy startowe i karty podarunkowe

Kreatywne prezenty dla każdego

Wybór prezentu dla bliskiej osoby często jest wyzwaniem. Jeśli obdarowywana osoba jest kreatywną duszą, lubi kleić, malować i wycinać, postaramy się Wam w tym wyborze pomóc. W naszej ofercie przygotowaliśmy gotowe zestawy startowe do decoupage, home decoration czy scrapbookingu, które świetnie sprawdzą się w roli proezentu, jednocześnie będąc też wprowadzeniem w daną technikę. Zestawy są na tyle kompletne i bogato wyposażone, że spodobają się nie tylko początkującym.

Karty podarunkowe

Vouchery zakupowe do również doskonały pomysł na prezent, zwłaszcza dla bardziej zaawansowaych fanek decoupage czy scrapbookingu. Dzięki takiemu prezentowi obdarowana osoba sama ma możliwość skompletowania dla siebie prezentu spośród całego, bogatego asortymentu sklepu. Nasze karty podarunkowe mogą być realizowane zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym.

Podkategorie

 • KARTY PODARUNKOWE

  Karty podarunkowy - vouchery zakupowe o różnej wartości to idealny prezent, którym możesz zarówno obdarować inną, bliską Ci osobę, jak i poprosić bliskich o taki prezent dla Ciebie. Obdarowujący, który nie zawsze przecież musi znać się na decoupage czy scrapbookingu, unika zakupu prezentu niepraktycznego lub chybionego, natomiast osoba obdarowana zyskuje swobodę wyboru produktów, które są zgodne z jej gustem i zaporzebowaniem.

  Nasze karty podarunkowe zaopatrzone są w unikalny kod, który należy wpisać podczas składania zamówienia internetowego. Kwota zakupow pomniejszana jest o wartość bonu.

  Vouchery zakupowe - karty podarunkowe możemy wysłać w wersji elektronicznej (kupujący nie ponosi wtedy żadnych dodatkowych kosztów i sam drukuje przysłany plik) jak i tradycyjnie (koszt wysyłki wg tabeli). Karta może być wystawiona na konkretną osobą (prosimy wtedy o odpowiednią informację) lub bezosobowo.

  Uwaga! Nie dokonujemy zwrotów nie wykorzystanej kwoty! Zakupy przekraczające wartość bonu, realizujemy po dokonaniu dopłaty brakującej sumy.

 • KREATYWNE ZESTAWY...

  Spraw komuś prezent - kup zestaw startowy

  Jeśli sądzisz, że bliska Ci osoba, członek rodziny lub przyjaciółka może zainteresować się decoupage czy scrapbookingiem, a może po prostu uwielbia tworzyć, ozdabiać i projektować w domu różne dekoracje, to nasze zestawy startowe mogą być strzałem w dziesiątkę. Niezależnie od okazji, a może i bez okazji sprezentuj jej zestaw startowy do decoupage, gotowy zestaw home decoration lub zestaw wprowadzający w tajniki ręcznego tworzenia kartek. Być może spełni się jej marzenie :)

  Spraw sobie prezent

  Jeśli zastanawiasz się, jak zacząć przygodę z decoupage lub scrapbookingiem, gotowy zestaw startowy może okazać się idealnym wprowadzeniem. W zestawie znajdziecie wszystko co potrzebne, aby przygotować estetyczną, ładną pracę w jednej z kreatywnych technik. Kupujesz jeden produkt, dostajesz cały pakiet, dzięki któremu wystartujesz, rozwiniesz skrzydła i kto wie jak daleko w końcu zalecisz! :)

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkt dodany do porównania