Wielkanoc

Własnoręcznie udekoruj swój dom na Wielkanoc - stwórz dekoracje 100% handmade

Wielkanocne ozdoby handmade

Wielkanoc to idealny czas na wykorzystanie swoich umiejętności i pasji - czas w którym można w wyjątkowy sposób udekorować dom, przygotować prezenty w technice decoupage, wysłać do przyjaciół i rodziny kartki wykonane w technice scrapbookingu. W naszym sklepie czeka na Was bogata oferta produktów, dzięki którym Wasze prace handmade staną się wyjątkowe i wzbudzą podziw rodziny i znajomych. Znajdziecie u nas wielkanocne serwetki i papiery ryżowe do decoupage, dodatki do scrapbookingu, bazy do dekorowania z drewna, jajka ze styropianu i akrylu. W innej kategorii znajdziecie również gotowe bazy do kartek, dzięki którym ręczne przygotowanie kartek wielkanocnych stanie się czystą przyjemnością.

Podkategorie

 • Bazy i jajka do...

  Jajka do decoupage

  Polska Wielkanoc to przede wszystkim pisanki. Te prawdziwe, najczęściej kurze, kacze lub gęsie są delikatne i kruche. W naszej ofercie znajdziecie bardziej odporne na zniszczenie zamienniki, które po ozdobieniu praktycznie niczym nie będą się różnić. Lekkie jajka styropianowe, przeźroczyste jajka akrylowe składane na pół (dekorację można zrobić w ich środku), jajka plastikowe lub drewniane. W zależności od naszych upodobań wybór jest wielki. Wszystkie jajka można tradycyjnie pomalować lub ozdobić je w technice decoupage. Takie jajko decoupage będzie ozdobą naszego wielkanocnego stołu przez długie lata.

  Płaskie zawieszki i stojące dekory - Wielkanocny klimat w Twoim domu

  Kury, koguty zajączki - całe mnóstwo różnej wielkości płaskich dekorów, stojących lub wiszących - gotowych do ozdabiania w dowolnej technice. Wykonane są z łatwych do ozdabiania materiałów: sklejki, MDF lub HDF, co sprawia, że z łatwością wykonacie klasyczny decoupage, ale równie dobrze można ozdobić je w technice scrapbookingu czy mixed mediowo.

 • Wielkanocne motywy do...
 • Scrapbooking z jajem
 • Tekturki wielkanocne
 • Drobne dodatki...
 • Media i farby - kolory...
 • Szablony wykrojniki...

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkt dodany do porównania